Zapraszamy na profesjonalne szkolenie z zakresu napełniania zbiorników ciśnieniowych gazami skroplonymi i sprężonymi, które przygotuje Cię do bezpiecznej i efektywnej pracy z tego typu substancjami.
Data:
16.04.2025 Zabrze
Miejsce:
Zabrze ul. Sienkiewicza 46
Cena
1400 zł brutto

W razie pytań zadzwoń: 530 522 390  lub 32 271 47 92

Przejdź do formularza

Szkolenie z napełniania i obsługi zbiorników ciśnieniowych – wybierz specjalizację dopasowaną do swoich potrzeb!

Nasze szkolenie umożliwia zdobycie uprawnień w zakresie napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych o pojemności powyżej 350 cm³, z możliwością wyboru specjalizacji:

  1. Gazy skroplone (np. R-410A, R-32, R-1234yf)
    Specjalizacja dedykowana osobom pracującym w branży chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła. Kurs obejmuje zasady bezpiecznego napełniania zbiorników z gazami stosowanymi w układach chłodniczych oraz pompach ciepła, co pozwala uczestnikom zdobyć praktyczne umiejętności i niezbędne kwalifikacje do pracy w tej rozwijającej się branży.
  2. Gazy sprężone (np. powietrze, tlen, azot)
    Opcja skierowana do osób pracujących w służbach mundurowych, takich jak strażacy, nurkowie czy policjanci. Uczestnicy szkolenia poznają zasady obsługi i napełniania butli niezbędnych w ratownictwie, pracach podwodnych oraz w sytuacjach kryzysowych.

Program szkolenia:

  • Dzień 1 – zajęcia teoretyczne online dostęp do platformy szkoleniowej):
    Obejmuje zagadnienia dotyczące rodzajów gazów, budowy zbiorników ciśnieniowych, zasad bezpieczeństwa oraz obowiązujących przepisów i norm.
  • Dzień 2 – zajęcia praktyczne i egzamin (stacjonarnie):
    Kursanci ćwiczą obsługę urządzeń napełniających i prawidłową eksploatację zbiorników w naszej w pełni wyposażonej pracowni. Po zakończeniu praktyki odbywa się egzamin przed Komisją Egzaminacyjną UDT.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • Zdobycie uprawnień do pracy z gazami skroplonymi lub sprężonymi.
  • Podniesienie kwalifikacji zawodowych, zwiększając atrakcyjność na rynku pracy.
  • Poznanie aktualnych norm i przepisów bezpieczeństwa przy obsłudze zbiorników ciśnieniowych.

Informacje organizacyjne:

  • Czas trwania: 2 dni (teoria online -dostęp do platformy szkoleniowej, 1 dzień praktyki zakończony egzaminem).
  • Miejsce: Zdalnie (teoria) i stacjonarnie w naszej pracowni (praktyka i egzamin).
  • Cena: 1400 zł za osobę (obejmuje materiały szkoleniowe, egzamin oraz zaświadczenie UDT).
  • Terminy: Aktualny harmonogram dostępny na naszej stronie internetowej.


Zapisz się na szkolenie:

Formularz zapisu

Pliki do pobrania

Formularz zapisu na szkolenie

Wszystkie pola z * są wymagane.
wstecz