Celem EKOLHOUSE jest aktywny wpływ na redukcję zanieczyszczeń środowiska naturalnego poprzez dostarczanie na rynek produktów i podzespołów do tworzenia systemów OZE wraz z informacjami niezbędnymi do bezpiecznego a za razem optymalnego ich instalowania.

Naszą największą wartością jest poczucie realnego wpływu na poprawę jakości środowiska naturalnego. Codziennie propagujemy sposoby przetwarzania oraz magazynowania energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Szkolimy i dostarczamy dla firm najlepszej jakości podzespoły do tworzenia nowoczesnych systemów energetycznych takich jak systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii wraz z elementami konstrukcyjnymi, podzespołami instalacji elektrycznych oraz armatury i podzespołów hydraulicznych.

Ekolhouse wpływa na energetykę poprzez ciągłe działania mające na celu przyśpieszenie transformacji energetycznej niezbędnej dla przyszłości naszej planety oraz żyjących na niej przyszłych pokoleń.


5787359 Ilość dostarczonych urządzeń i podzespołów
1903 Ilość współpracujących profesjonalistów
10 Lat na rynku


Nasz zespół oraz współpracujący z nami specjaliści, inżynierowie, projektanci i technolodzy, do swojej pracy podchodzą z pasją dzięki temu rozpoczynając współpracę pozostajemy z wami w ciągłym kontakcie wspierając merytorycznie zarówno poprzez kontakty bezpośrednie jak i w trakcie ciągle rozwijanych programów szkoleniowych.

EKOLHOUSE współpracując z organizacjami na całym świecie ciągle stara się modyfikować, udoskonalać i dobierać oferowane przez siebie technologie dopasowując je do najnowszych trendów technicznych umożliwiających korzystanie z energii odnawialnej w sposób najbardziej optymalny.

Wieloletnia owocna współpraca EKOLHOUSE z setkami profesjonalistów zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju świadczy o tym, że jesteśmy najbardziej odpowiednim partnerem zapewniającym materiały oraz ciągły dostęp do wiedzy zarówno dla obecnych jak i przyszłych instalatorów, wykonawców oraz profesjonalistów na rynku OZE.